52 39 740 33

52 39 674 87

Wiosenne spotkanie diabetyków i stomików

ZAPROSZENIE NA MARCOWE SPOTKANIE STOMIJNO-DIABETOLOGICZNE

 

W imieniu nieformalnej grupy samopomocowej pacjentów z wyłoniona stomią oraz Chojnickiego Stowarzyszenia Diabetyków serdecznie zapraszam na marcowe spotkanie pacjentów stomijnych i diabetologicznych (oraz członków ich rodzin), które odbędzie się dnia
 
17 marca (sobota) o godzinie 10:00 w Restauracji Sukiennice w Chojnicach (wejście od ulicy Sukienników).
 
W programie spotkania:
 
  1. Podstawowe zasady pielęgnowania stomii i ran przewlekłych ze szczególnym uwzględnieniem ran u pacjentów z cukrzycą.
  2. Co nowego w sprzęcie stomijnym?  - przekazanie informacji o nowościach i produktach wycofywanych z obrotu. 
  3. Na jakie wsparcie może liczyć osoba niepełnosprawna w roku 2018.
  4. Wycieczka krajoznawczo edukacyjna – omówienie planu wycieczki dedykowanej pacjentom stomijnym i diabetologicznym plnowanej na miesiąc czerwiec. Organizatorzy planują wycieczkę do Wioski Górniczej w Pile Młyn – nieopodal Gostycyna. Miejsce związane jest z niezwykłą historią górniczą w naszym regionie. 
 
Ponadto w programie: niespodzianki, wiosenny poczęstunek, integracja z innymi osobami mającymi podobny problem zdrowotny, zapoznanie się z funkcjonowaniem Stowarzyszenia Diabetyków oraz możliwość konsultacji z pielęgniarkami stomijnymi. Szczegółowe informacje pod numerem 607 570 037
 
Spotkanie ma charakter otwarty.
 
Zbigniew Ławrynowicz prezes Chojnickiego Stowarzyszenia Diabetyków
Katarzyna Karpus reprezentant samopomocowej grupy wsparcia osób ze stomią
 

 

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij